Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: , Aktash, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Ndryshuar me 14.09.2019
Është shikuar 369 herë
 

Ipet me qira banesa 1dhomëshe në lagjen Aktash (mbi Menzen e Studentave, te Ambienti), me sipërfaqe 80m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Ka ujë 24H dhe ka parking rrugor.

Çmimi .

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash