Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: , Aktash, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Ndryshuar me 14.09.2019
Është shikuar 611 herë
 

Ipet me qira banesa 1 dhomeshe në lagjen Aktash (mbi Menzen e Studentave afer Vives, te OSB-ja), me sipërfaqe 50m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 1 dhomë të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ëshë komplet e mobiluar. Ka ujë 24H, parking rrugor, shpenzimet komunale vetem Rryma duhet te paguhet.

Çmimi: 330€.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash