Banesë me qira
190.00 €

  • Adresa: Përball Salles 1 Tetori, te OSB,, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Ndryshuar me 14.09.2019
Është shikuar 1025 herë
 

Ipet me qira banesa 1 dhomëshe (gasonjere) në lagjen Aktash (Përball Salles 1 Tetori, te OSB, afer ViVes) me sipërfaqe 40m2, kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa eshtë komplet e mobiluar, ka ujë 24H, parking rrugor. Shpenzimet komunale Vetem Rryma.

Çmimi: 190€. I negocjushëm.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash