Banesa në shitje
Me marrëveshje

  • Ferid Curri, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Është shikuar 11 herë
 

SHITET SUPER BANESA NE ARBERI!
Lagjia "Dragodan-Arberi" Kompleksi Banesor Afarist "BerishaGroup"
Banesa eshte afer Qendres Tregtare Minimax dhe Kforit
Banesa eshte e kompletuar me mobile dhe e gatshme per banim
Banes eshte e leshuar me qira ne vler 450euro mujore
Banesa perkthehet me kontrat te Noteri
93.76m2 kati 2 orientim Lindje
Banesa ka kete renditje:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- WC
- ballkon
- koridor
- Depo
- Garazh
Qmimi me marveshje!
https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677
+383 49 124 677

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)