Banesë me qira
250.00 €

  • ARBERI, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 23.06.2022
Është shikuar 8 herë
 

Lëshohet banesa me qera në lagjën Arberi

– ID:536
– Lokacioni:Arberi,Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:1+1
– Banjo: 1
– Kati:1
– Siperfaqe:64m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 250€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qera në lagjën Arberi te Komuna dhe posedon 64m2, ndodhet ne katin e pare dhe dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor,Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]Detajet

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)