Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira në Arbëri????, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 22.09.2022
Është shikuar 9 herë
 

▪️Afër Komunës së re, te Tregtia, me 77m2, kati 4 me lift, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma gjumi,
▪️Banjo,
▪️Wc,
▪️Depo,
▪️Ballkon.
▪️Garazha (Opsionale)
044599989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)