Banesë me qira
300.00 €

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 26.11.2022
Është shikuar 10 herë
 

ID: 46156
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Arbëria (Dragodan)
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banese 2+1 ne Arberi(Dragodan), ndodhet përballë hotel Adria, ka gjithsej 70m2, është tërësisht e mobiluar, ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe është në katin e pare.

Renditja: Sallon | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Depo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)