Banesë me qira
350.00 €

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 9 herë
 

Banese me qira ne Lagjen Arberia ( Dragodan ), prane komunes se re dhe Viva Fresh dhe Meridian.
Banesa ndodhet ne katin e 1-are
Siperfaqe: 68m2
Qmimi: 350 € ( i padiskutushem )
Renditja:
*Sallon me kuzhine
*Dhome gjumi
*Banjo
*Ballkon
*Korridor
*Ngrohje me rryme
*Lift funksional

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)