Banesë me qira
400.00 €

  • Dragodan kompleksi Tregtia, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 17.05.2023
Ndryshuar me 27.05.2023
Është shikuar 219 herë
 

Ofrohet per Qera banesa ne lagjen Arberia kompleksi Tregtia
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe ne gjendje perfekte
Renditja:
Dhome dite me kuzhine
Dhoma gjumi 2
Banjo
Wc
Ballkon
Cmimi 400€

Na kontaktoni ne nr: 045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)