Banesë me qira
350.00 €

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Është shikuar 16 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën Arberia

– ID:1491
– Lokacioni:Arberia
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2+1
– Banjo: 1
– Siperfaqe:85m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 350 €

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën në Arberi, kompleksi Butrinti mbrapa Minimaxit.

Banesa është e mobiluar dhe posedon :
– Qendrimi ditor + Kuzhina
– Dhoma gjumit 1 (e mobiluar tërësisht)
– Dhoma e gjumit 2 (vetëm një dollap për rroba)
– Banjo
– Wc
– Depo
– Parking nëntokësor.

Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)