Banesë me qira
Me marrëveshje

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 01.09.2023
Është shikuar 182 herë
 

Ofrohet per Qera banesa ne lagjen emshir saktesisht ne objektin e Nartelit afer bowling
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe ne gjendje perfekte
Renditja
Dhome dite kuzhine
Dhoma gjumi 2
Banjo
Wc
Ballkon
Garazh per makine

Cmimi i diskutueshem
Na kontaktoni ne numrin 046 166 499 Viber&WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)