Banesë me qira
Me marrëveshje

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 01.09.2023
Është shikuar 168 herë
 

Ofrohet per Qira Banesa me mobilje tërësisht të reja,
- Sallon me kuzhinë,
- 2 dhoma gjumi,
- banjo e madhe,
- wc ndaras,
- depo.
Banesa gjendet në katin e 7 me pamje panaramike kah qyteti.
E përshtatshme për ndërkombëtarë dhe familjarë
Ashensori punon dhe mirembahet rregullisht.
Cmimi me marrveshje

Na kontaktoni ne nr 046 166 499Viber&WhatsApp

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)