Banesë me qira
Me marrëveshje

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 01.09.2023
Është shikuar 163 herë
 

Ofrohet me qera banesa në lagjen Arbëri/Dragodan, Prishtinë, ne rrugën Ahmet Krasniqi afer Hotel Denisi!
Banesa ka hapsirë 77m2, është ne katin e 4, e mobiluar deri në detajin më te vogël dhe e organizuar shum mirë.
Renditje:
| Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma gjumi
| Banjo


Na kontaktoni ne numrin 046 166 499 Viber&WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)