Banesë me qira
350.00 €

  • arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 22 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Arberia

– ID:1991
– Lokacioni:Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati: 5????
– Siperfaqe:83m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 350€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Arberia, ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor, parking ne dy anet e ndertesës, Lift, nxemje qendrore me rryme dhe Termokos (ne proces). Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)