Banesë me qira
250.00 €

  • arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 48 herë
 

Lëshohet kati i shtepise me #qira në lagjën Arberia

– ID:1983
– Lokacioni:Arberi, Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: shtepi ????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 250€ ????

Lëshohet kati i shtepise me #qira në lagjën Arberia ne Prishtine, me hyrje te vecante dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Shtepia është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)