Banesë me qira
350.00 €

  • Banesa me qira , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023
Është shikuar 26 herë
 

Banese me qira ne Dragodan te Minimaxi, banesa eshte ne katin e 3 pa lift , leshohet per familjar dhe afat gjate
Renditja
Sallon kuzhine
Dy dhoma gjumit
Banjo
Ballkon
Shpajz

Qmimi 350+ depozite
+383 49 764 467

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)