Banesë me qira
350.00 €

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 10.11.2023
Ndryshuar me 04.12.2023
Është shikuar 670 herë
 

Lëshohet me qira banesa në Arbëri te rruga Bashkim Fehmiu. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim dhe

Banesa është e re dhe ka të gjitha pajisjet e nevojshme.

Banesa ndodhet në katin e 4, përball stacionit trenit, shumë afër Qendrës.

Banesa ka ashensor dhe hapësirë të mjaftueshme edhe për parkim.

Çmimi: 350

Rënditja:
• Sallon dhe kuzhinë
• 2 Dhoma
• Banjo
• Ballkon
Na kontaktoni ne numerin 046166 499 Viber&WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)