Banesë me qira
400.00 €

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 12.11.2023
Ndryshuar me 06.12.2023
Është shikuar 788 herë
 

Banese me qira Te Hekurudha
Ne Lakrishte
Banesat e Tregtis

-Termokos
-AC KLIM
-Kalldaj Elektrike
– Kati i 8

Mund Te Sjellet ne Sallon Ndonje Mobile e Re

Posedon :
– Sallon & Kuzhin
– 2 Dhoma Gjumi
– 2 Banjo
– Ballkon

Çmimi: 430 €
Kodi i shpalljes: 5042

Për tjera zgjedhje dhe INFO

→ www.agjencionimax.com

Kontakt: +38348311116 (viber&whatsapp)
Instagram&Facebook: @agjencionimax

Max ©

Shpernda

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)