Banesë me qira
380.00 €

  • arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 14 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Arberia/ zyre me qira

– ID:1954
– Lokacioni:Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????3
– Banjo: 1????
– Kati: ????perdhese
– Siperfaqe:84m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 380€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Arberia ne Prishtine dhe përbëhet nga tri dhoma-/ hapesira pune, kuzhinë , një banjo, depo,ballkonë, koridor. Banesa është e pamobiluar në tërësi posedon vetem kuzhinen dhe është shumë e përshtatshme për Familjar afatgjate apo per veprimtari biznesore si zyre etj.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)