Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: Arberi , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 11.06.2019
Është shikuar 13 herë
 

Leshohet banese me qira ne lagjen Arberia,kompleksi Tregtia. Eshte komplet e mobiluar dhe moderne, gjendet ne katin e 3-te, 75m2.

Banesa ka kete renditje:
* Sallon me kuzhine
* 2 Dhoma gjumi
* Banjo
* Ballkon
* Korridor
Qmimi: 350 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)