Banesë me qira
240.00 €

  • Adresa: , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 11.06.2019
Është shikuar 61 herë
 

Leshoeht Banesa me Qira ne lagjen Arberia te banesat e Duminca Group kompleksi Villat mbrapa GjIrafes. Banesa ka 1 dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkon, 1 sallon me kuzhine dhe koridor . Gjendet ne katin e parë dhe perball ka nje park me pemë te ndryshmë dhe gjelbrim gje qe e ben shum qete per te jetuar . Eshte ne monitorim 24/7 te kamerva dhe ka roje indviduale qe patrullojnë ne afersi te objektit. Hymja qendron gjithëmone e kyqur, hyrja bëhet vetem me qels nga banoret residentë te kompleksit ose me interfon.
Çmimi 240 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)