Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 03.07.2019
Ndryshuar me 04.07.2019
Është shikuar 85 herë
 

Ekstra banese me qira ne lagjen Arberia, ndertim i Mab shpk. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe moderne, 60m2. Leshohet vetem per nderkombetare.

Renditja:
* Sallon me kuzhine / Dhome gjumi / Banjo / Ballkon / Korridor.
Qmimi: 300 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
044 333 511
WhatsApp & Viber
+383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)