Banesë me qira
240.00 €

  • Adresa: Dragodan, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 08.10.2019
Është shikuar 373 herë
 

Leshohet Banesa me qira ne lagjen Arberia (Dragodan) te komuna e re me siperfaqe prej 60m2
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :
-Sallon me Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Ballkon

Kati i 2.
Qmimi: 240€
Kodi: G-928
Agjensioni-Future Home
Per informata te tjera na kontaktoni në:
+38346 196 920 +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)