Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Ne objektet e Pushkolli Grup, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 12.02.2020
Është shikuar 23 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Dragodan,Ne objektet e Pushkolli Grup


Siperfaqe 70m2
Kati 4

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
-Sallon me Kuzhin
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Koridor
-Ballkon

Cmimi 300€
E-3275


Tel.viber
+38343717747
+38343717748

Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook
"Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)