Banesë me qira
1250.00 €

  • Adresa: Arberi - Dragodan, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 15.09.2020
Është shikuar 44 herë
 

Banesa 100m2 me qira ne "Arberi - Dragodan" saktesisht ne zone shume te pershtatshme prane "Zyra e Auditorit te Kosoves". Banesa lokalizohet ne katin e pare dhe ka kete formacion renditjeje:
- Dhome dite me kuzhine
- 3 Dhoma gjumi
- Banjo
- WC
- Ballkon
- 2 Garazhda

Banesa leshohet per kohezgjatje afat te gjate, eshte shume e pershtatshme me nje invertar mjaft modern te kohes se fundit, shume e favorshme per nderkombetar ose familje, 2 depozita lihen ne fillim, kuzhina e fjales se fundit nga Mob In. 3 Dhoma fjetje jane ende te pa mobiluara por montohen mbrenda javes, ngrohje qendrore me Vailant te teknologjise me te avancuar
R1468
Informata me shume:
049411272, Facebook: Rozi Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)