Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
280.00 €

  • Arberia, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 23.02.2021
Është shikuar 39 herë
 

Banesë me qira në lagjen Arberia. Banesa eshte komplet e mobiluar, moderne shume komode per banim.
Kati: 1-are
Sipërfaqe: 65m2
Çmimi I qirasë: 280 €
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)

-->