Truall me qira
700.00 €

  • Zona Industriale, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023
Është shikuar 48 herë
 

Lëshohet Pllaci me Qira në Zonën Industriale

Pllaci gjindet konkretisht mbrapa QT ETC bashkëngjitur me Zone Club, rruga Dervish Qollaku

Toka ka 3.60 ari dhe mund të shfrytëzohet për parking të veturave (Rent a car veq ka qenë),vendosjen e depove etj.
Është në pozite tejet të mirë dhe të përshtatshme, ka rrugë të asfaltuar deri në hyrje të pllacit dhe qasje të shpejtë në rrugën kryesore.
Është i pajisur me kamera
Zyra është e mobiluar në tërësi
Posedon infrastrukture:
????Rrymë
????Ujë
????Kanalizim.
????Internet.
????Rrugë e asfaltuar në të dy anët (poshtë,lartë) e gjerë 8m.
????Toka është e rrethuar e tëra me shtylla dhe rrjete 1.5m.
????Kontinier 2.5m x 4.5m e banueshme
Qmimi 700

Kodi:2506

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)