Banesa në shitje
54000.00 €

  • Adresa: Xhambazet,Permendorja e Enver Maloku, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2020
Ndryshuar me 13.02.2020
Është shikuar 40 herë
 

Banesa ka keto hapesira:
1 Dhome dite
1 Dhome fjetje
1 Kuzhine
1 Banjo
1 Ballkon
Gjithsej 64m2
Eshte ndertim i vjeter mirepo e renovuar.
Lokacioni i sakte: Xhambazet ne bregun e diellit, tek permendorja e Enver Malokut apo Albi Market. Perparesite e lokacionit permbajne:
- Stacionin e autobuseve urban nr4
- Shkolla fillore Ismail Qemajli
- Markete te ndryshme te njohura si Albi,Meridian,Vipros,Viva, Royal Mall, rruga B etj.
- Hapesire per vetura , gjelbrim dhe rekreacion per femije.

Per me shume info apo kontakt , kontaktoni ne viber apo whatsapp +41764240564

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit