Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira në Bregun e Diellit????, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 24.11.2022
Është shikuar 0 herë
 

Banesë me qira në Bregun e Diellit????
▪️Çmimi: 400€????
▪️te banesat e Standardit, me 110m2 kati 7, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️3 Dhoma të gjumit,
▪️Depo,
▪️2 Banjo,
▪️Ballkon,
tel: 044 349 845

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit