Banesë me qira
300.00 €

  • , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 24.11.2022
Është shikuar 2 herë
 

ID: 46381
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Bregu i diellit
Rruga: Xheladin Hana
Sipërfaqe: 85 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 3
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banese ne lagjen Bregu i Diellit, rruga Xheladin Hana, afer shkolles fillore Iliria, posedon siperfaqe 85m2, banesa eshte e mobiluar dhe me kushte shume te pershtatshme per banim

Renditja: Sallon me kuzhine | dhome gjumi | banjo | ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit