Banesë me qira
300.00 €

  • bregu i diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 24.01.2023
Është shikuar 103 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën Bregu i diellit(Te xhambazt)

– ID:1135
– Lokacioni:Bregu i diellit, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2+1
– Banjo: 1
– Kati:2
– Siperfaqe:100m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 300€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën Bregu i Diellit shume afer xhambazeve dhe raiffeisen bankes . Banesa eshte e mobiluar dhe eshte ne gjendje shume te mire, gjindet ne katin e 2 ka 100 m2 me kete renditje:

– salloni me kuzhine
– 2 dhoma te gjumit
– banjo
– ballkon
– depoziti nje vlere e qiras obligative

Leshohet vetem per familjar, dhe afat te gjate. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit