Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Salla 1 TETORI, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2019
Është shikuar 26 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Aktash Afer salles 1 Tetori mbi Viva Fresh
Siperfaqe: 100 m2
Kati 2

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :
- Sallon me Kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Koridor

Cmimi : 300 €

Tel.viber
+38343717747
+38343717748
E-2167


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit