Banesë me qira
240.00 €

  • Adresa: Ismail Qemaili, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 22.06.2019
Është shikuar 131 herë
 

Leshohet Banesa me qira ne Lagjen Bregu i Diellit te Shkolla Ismail Qemaili me siperfaqe prej 60m2
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :
-Sallon
-Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Ballkon


Qmimi: 240€
Kodi: G-562
Agjensioni-Future Home
Per informata te tjera na kontaktoni në:
+38346 196 920 +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit