Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 10.08.2019
Është shikuar 309 herë
 

Leshohet banesa me Qira ne Bregun e Diellit te banesat e bardha. Banesa ka 70 m2 dhe gjendet ne katin e 4-te pa lift.

Lirohet me 1 shtator

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 200 Euro
A613

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit