Banesë me qira
330.00 €

  • Adresa: Qendra Tregtare, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 23.08.2019
Është shikuar 58 herë
 

Leshohet Banesa me qira ne Lagjen Bregu i Diellit afer Qendres Tregtare me siperfaqe prej 70m2
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :
-Sallon me Kuzhine
-2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-Ballkon

Banesa posedon ngrohje nga Termokosi
Kati i 2.
Qmimi: 330€
Kodi: G-373
Agjensioni-Future Home
Per informata te tjera na kontaktoni në:
+38346 196 920 +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit