Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Ndryshuar me 27.09.2019
Është shikuar 1685 herë
 

Gasonjere me qira ne lagjen Bregu i Diellit, Prishtine

Jepet me qira gasonjera ne lagjen Bregu i diellit, gjendet afer ambullantes. Eshte ne katin perdhese, dhe i ka te gjitha kushtet per banim, gjithesej ka 40m2 ku perbehet prej :

- Salloni
- Kuzhina
- Koridor

Cmimi 160euro ne muaj.

Nr. Tel : 044 442 969
Viber : +386 49 215 785
Email : agjencionikalabria@gmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit