Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: rruga: Ndue Perleshi, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 09.10.2019
Ndryshuar me 09.10.2019
Është shikuar 177 herë
 

Leshohet banese me qira ne lagjen Bregu i diellit, rruga: Ndue Perleshi, afer banesave te bardha. Banesa eshte komplet e mobiluar, me mobile te reja, gjendet ne katin perdhese dhe mund te perdoret edhe per zyre

Siperfaqe: 60m2
Renditja:
Sallon me kuzhine, Dhome gjumi, Banjo, Ballkon, Korridor, garazhe, depo.
Çmimi: 250 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit