Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Bregu diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2020
Ndryshuar me 26.11.2020
Është shikuar 103 herë
 

Leshohet banese me qira ne bregun e Diellit
Banesa ka kete renditje:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 200€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677
+383 49 124 677

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit