Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: Banesë me qira në Bregun e Diellit , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2020
Është shikuar 38 herë
 

te banesat e standardit, me 100m2, kati 5 me lift, me termokos, pamje ne tri anet, si dhe vend parking tek banesa, me kushte shumë të mira banimi eshte e mobiluar në tërsi, si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë e dites,
▪️ kuzhinë,
▪️ 3 dhomë të gjumit,
▪️ 2 banjo, dhe
▪️ ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit