Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
450.00 €

  • rruga b, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 22.02.2021
Është shikuar 28 herë
 

Ofrohet PËR ‪‎#QIRA‬ Banesë luksoze në rrugën B mbi "Five Stars"

90m²│2 Dhoma gjumi│Banjo│Kati 2-të│2 Garazhda


Në rrugën B, objektin e kompanisë Dervisholli, jemi duke e ofruar për qira këtë banesë luksoze, e mobiluar e gjitha, me pamje të hupr nga Lindja (prapa rrugës B), vend i qetë për të jetuar, planimetri shumë funksionale, 4 banesa në hyrje, ashensorë, nxemje qendrore nga Termokos dhe afër me të gjitha pjesët më interes.

Përfshinë siperfaqe bruto prej 90m² dhe përbëhet nga 1 Qëndrim ditorë me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, Banjo, Koridor, Wc dhe Ballkon.

Ofrohet e mobiluar si në foto, shumë moderne dhe të gjitha hapësirat janë të shfrytëzuara mirë. Kuzhina është funksionale me të gjitha pajisjet. Është ndërtuar me materiale shumë cilësore, fasadë efiçiente, dritare gjermane me makanizma Roto, ngrohje qëndrore me Termokos, dyer të hyrjes të blinduara, ashensor Kleeman, mirëmbajtje të vazhdueshme dhe siguri e lartë. Banesa posedon edhe dy Garazh personale.

Çmimi 500€/muaj (me të gjitha shpenzimet e mbuluara)

Për më shumë informata:

✆ 044 69 07 69 [+Viber]
✆ 049 15 25 92

https://www.facebook.com/beharsadiiku/photos/pcb.931286434078121/931285170744914/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit

-->