Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
320.00 €

  • afer reall mallit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 22.02.2021
Është shikuar 13 herë
 

ipet banesa me qera afer rruges b afer rreall mallit 3 dhoma gjumit 1 sallon 1 kuzhin 2 banjo komplete mobilume posedon nxemje me termoks qmimi 320euro nuk punoji me ndermjetsim 048255999

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit

-->