Banesa në shitje
70000.00 €

  • Adresa: Dardani, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 10.06.2019
Është shikuar 22 herë
 

Shitet Banesa ne Lagjen Dardania me siperfaqe prej 70m2
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :
-Sallon me Kuzhine
-2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-Ballkon


Qmimi: 70.000€
Kodi: G-535
Agjensioni-Future Home
Per informata te tjera na kontaktoni në:
+38346 196 920 +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania