Banesa në shitje
75000.00 €

  • Adresa: Dardani, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2020
Ndryshuar me 20.11.2020
Është shikuar 38 herë
 

Banese ne Shitje ne Dardani
64 m2 brutto,kati 4
Banesa ka kete renditje:
- 1 dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 75000 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677
+383 49 124 677

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania