Banesë me qira
380.00 €

  • Banesë me qira në Dardani????, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 24.11.2022
Është shikuar 10 herë
 

▪️Rr; "Mustafa Venhari", Te Parku i Dardanis, me 80m2, kati 1, me sistem të ngrohjes qendrore me termokos, kamera vezhguese, me qasje ne kopsht si dhe shfrytezim te kopshtit, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit,
▪️2 Banjo,
▪️Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 599 989 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania