Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Dardani, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 04.12.2018
Është shikuar 131 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Lagjen Dardania afer Laborator Elita
Siperfaqe:87m2
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :
-Sallon
-Kuzhine
-2 dhoma gjumi
-Banjo
-Shpajz
-2 Ballkona

Cmimi 300euro
E-1745
tel.viber.
+38343717747
+38343717748

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania