Banesë me qira
370.00 €

  • Adresa: Dardania, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 11.01.2019
Ndryshuar me 16.01.2019
Është shikuar 299 herë
 

Leshohet banese ne Dardani eshte ekstra e mobiluar ne menyre moderne, ka liftin dhe eshte me nxemje nga termokosi, 63m2.
Banesa ka kete renditje:
- Sallon me kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Korridor
- Ballkon
Qmimi 370€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ose dergoni linkun e baneses ne numrin:
044 333 511
WhatsApp & Viber
+383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania