Banesë me qira
350.00 €

  • Dardani, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 20 herë
 

Banesë me qira në lagjen Dardania, te santea.Banesa eshte e mobiluar ne teresi sallonin e madh dhe eshte e pershtateshme per familjar.Banesa lirohet me 1 Prill.
Kati:3
Sipërfaqe:75 m2
Çmimi i qirasë:350
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë ndamas
♦Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania