Banesë me qira
400.00 €

  • , Dardania, Prishtinë
Publikuar me 30.03.2023
Është shikuar 4 herë
 ID: 40597
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Dardania
Dhoma: 2
Banjo: 2
Kati: 3
????: 046336699

Mobiluar

PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë per Qira 2+1 ne Dardani, gjendet ne katin e 3-te, është e kompletuar me te gjitha paisjet ne gjendje perfekte dhe eshte me termokos.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania