Banesë me qira
250.00 €

  • , Dardania, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Është shikuar 35 herë
 

Ipet me qira banesa 2 dhomshe ne Dardani ( afer Postes ) me siperfaqe 50m2

Çmimi: 250€

Sallon me kuzhine
Dhoma gjumi,
Banjo,
1 Ballkon.

Ka uje dhe rryme 24h , banesa komplet e mobiluar dhe paisje funksionale ,shume e pershtatshme per banim.

Tel. 045 298 289
+383/45 298 289 (VIBER).

[email protected]
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania