Banesë me qira
220.00 €

  • Adresa: te Viva Fresh, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 11.07.2019
Është shikuar 152 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Dardani te Parku dhe Viva Fresh banesa posedon:

-Sallon kuzhine
-dhome gjumi
-koridor
-banjo
-ballkon
Per me shume info +383 44 69 80 30 dhe 049 46 62 30

Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:Agjensioni STAR

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania